Gizlilik Politikası

  

Gizlilik Politikamız

turkinternet.org sitesinde işlem yapmadan önce lütfen bu Gizlilik Politikasını okuyunuz, Gizlilik Politikası’nı kabul etmiyorsanız, lütfen turkinternet.org sitesi üzerinde işlem yapmayınız. Bu Gizlilik Politikası turkinternet.org için geçerlidir ve turkinternet.org üzerinde bahsi geçen diğer siteler için bağlayıcı niteliği bulunmamaktadır. Bu Gizlilik Politikası ile turkinternet.org un şartlarını kabul etmiş olmaktasınız.
https://turkinternet.org

Kişisel Bilgi

Makale ve eğitimleri sizlerle paylaşmak, yeni ürün yada hizmetlerden sizleri haberdar etmek, çeşitli konularda sizlere destek vermek için turkinternet.org sitesinde; isminiz, adresiniz, e-posta adresiniz ve telefon numaranız gibi size özel, kişisel bilgilerinizi istememiz gerekebilir. Mevcut bilgileriniz yeterli olmadığı durumda ek bilgiler sizden e-posta, telefon veya faks gibi iletişim araçları ile istenebilir. Tüm bu kapsam içerisinde toplanan bilgi turkinternet.org sitesinde kişisel bilgi olarak nitelendirilmektedir.

turkinternet.org varsayılan olarak ziyaretçilerle ilgili herhangi bir kişisel bilgi toplamaz ve sadece kayıtlı kullanıcılar tarafından Kullanıcı Profili ekranında gösterilen verileri toplar. Ancak eklentilerinizden bazıları kişisel veriler toplayabilir.

Kişisel Olmayan Bilgi

turkinternet.org siteyi ziyaretiniz sırasında, internet protokol adresiniz, bilgisayarınızın işletim sistemi, tarayıcı tipiniz, trafik biçimleri yada herhangi ilgili web sitelerinin adresi gibi belirli teknik bilgiyi toplamamıza imkan veren teknolojileri kullanabilir. Ziyaretçilerimiz hakkında daha detaylı bilgi elde etmek için sitemiz tarafından bilgisayarınıza cookie -çerez- olarak nitelendirilen bilgi dosyaları gönderilebilir. Bu dosyalar tamamen kullandığınız sistem ile ilgili teknik bilgi içeren ve dünyada yaygın olarak kullanılan dosyalardır.

Verinizi kimlerle paylaşıyoruz

turkinternet.org kişisel bilgi içermeyen datayı (kullanılan işletim sistemi, ziyaretçilerin cinsiyeti vb.) 3. şahıslar ile bilgi vermek amacıyla paylaşabilir. Yasal olarak tarafımızdan istenmedikçe kişisel olarak nitelendirilen özel bilgiler 3. şahıslar ile paylaşılmamaktadır. turkinternet.org kişisel bilgilerinizi; bilgi veya promosyon amaçlı diğer siteler ile paylaşabilir.

Verinizi nasıl koruyoruz

turkinternet.org verinin mutlak güvenliği için gerekli güvenlik tedbirlerini almaktadır. Ancak hiçbir sistem tamamen güvenli değildir. turkinternet.org un hatalı kullanım yada kişisel bilgilerinize yetkisiz erişim gibi riskleri önlemek yada minimum seviyeye indirmek için gerekli tedbirleri almaya ve bu yönde bilgilendirici yayın yapmaya çalıştığını bilmenizi isteriz.

Ek bilgi

turkinternet.org olarak dilediğimiz zaman ve bildirimde bulunmadan bu Gizlilik Politikası’nı, Siteyi yada bu sayfalara erişimi değiştirebilir yada kaldırabiliriz.

Giriş Yap

Kayıt Ol